İpek Özel Öğretim Kursu

Eğitimin temel ögesinin insan olduğunu bilir, bu bilinçten hareketle başarılı ve idealist nesiller yetiştirmek üzere alanının en iyileri olan öğretmenleri kadrosuna dahil eder.

İpek Özel Öğretim Kursu’nda öğretmenler mesleklerinin gerektirdiği bilgi ve deneyime sahiptirler. Bununla birlikte bilgilerin tazelenmesi, yeni gelişen eğitim trendlerinin takip edilmesi ve mesleki gelişimin devamlılığının sağlanması için öğretmen kadromuzu sürekli bir biçimde hizmet içi eğitime tabi tutarız, İpek Özel Öğretim Kursu’nda öğretmenlerimiz branşlarıyla ilgili uzmanlık ve tecrübenin yanı sıra güçlü bir eğitim ve iletişim yeteneğine de sahiptir. İpek Özel Öğretim Kursu öğretmenleri, öğretmen olma bilincine “İpek Özel Öğretim Kursu’nda öğretmen olma” sorumluluğunu da eklemiş; yeniliklere açık, teknolojiye yatkın eğitimcilerdir. İpek Özel Öğretim Kursu eğitim kadrosu, öğrencilerini daima en öne geçirmek coşkusuyla motive olmuş profesyonellerden oluşur.

Bilinçli Öğrenciler İçin Destek Şart 

İpek Özel Öğretim Kursu’nda öğretmenlerimiz, öğrencilerin hem okul derslerine yardımcı olurlar hem de onları Üniversiteye hazırlarlar. Yapılan çalışmalarda sadece öğretmeye değil, öğrenmeyi öğretmeye; ezberciliğe değil anlamaya, analiz ve sentez yapabilmeye; başarısızlığı değil, başarıyı ölçmeye; zorlamaya değil, istekli olmaya; korku ve otoriteye değil, sevgiye ve demokratik olmaya önem verilir. Öğrencilere bilgiyi depolamaktan çok ona erişme ve kullanma yolları öğretilir. Başarma süreci, kazanmak veya birinci olmakla ilgili değil; bir yarışı iyi koşmak ve yapabileceğinin en iyisini yapmakla ilgilidir. İşte bu yüzden öğrencinin gerçek performansı ortaya çıkarılarak en iyi sonucu alması, kendi kulvarında birinci olması amaçlanır.

İPEK Kurs ile işi şansa bırakma!

İpek Özel Öğretim Kursu’nun uyguladığı genel deneme sınavlarına katılarak, “Bugün sınava girsem kaç puan alırım?” sorusunun yanıtını bulma imkanı yakalar.

Aylık Chek-Up deneme sınavları ile öğrencilerimizin durumları aylık olarak belirlenir ve branş öğretmenleri öğrencilerin eksiklerine göre uygulamalar yapmaktadır.

Size Yardımıcı Olmak İçin Buradayız

Sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.